Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych przeznaczone jest dla osób powyżej 16 roku życia, które chcą zdobyć wykształcenie średnie. Ukończenie liceum ogólnokształcącego umożliwia przystapienie do matury. 
Naukę w liceum mogą podjąć też osoby, które wcześniej z różnych przyczyn musiały ją przerwać, a teraz chcą kontynuować edukację. Zapisy przyjmowane są także do klasy 2 lub 3. 

Zajęcia odbywają się w trybie wieczorowym (3 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowo - wieczornych) oraz zaocznym (weeknedowo). 

W Centrum Kształcenia Ustawicznego prowadzimy liceum ogólnokształcące 3 letnie i 4 letnie. 
LICEUM GÓLNOKSZTAŁCĄCE 3 - LETNIE - do liceum ogólnokształcacego 3-letnigo mogą uczęszczać osoby, które ukończyły gimnazjum. 
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 4 - LETNIE przez naczone jest dla osób, któe ukończyły 8 letnią szkołę podstawową.

Po ukończeniu liceum osoby chętne mogą przystapić do egzaminu maturalnego. Mogą też zdobyć kwalifikacje zawodowe w szkole policealnej. Naszym słuchaczom umożliwiamy także zdobycie kwalifikacji zawodowych na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych. 
 

Copyright (c) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rudzie Śląskiej 2014. All rights reserved.

Znajdziesz nas: www.cku-rudaslaska.indexfirm.pl


Designed by olwebdesign.com | Download from: www.jwp24.com

Wyświetl większą mapę